Griffon PVC-Lijm UNI-100 XT
Voor het verlijmen van buizen, moffen en fittingen met nauwe en ruimere passing (spleetvullend) in druken afvoersystemen. Geschikt voor diameters.

Flexibele buis & 90° bocht voor Duravision wanddoorvoeren
Voor het verlijmen van buizen, moffen en fittingen met nauwe en ruimere passing (spleetvullend) in druken afvoersystemen. Geschikt voor diameters.
Een retrofit-oplossing ontworpen voor standaard wandbuizen, compatibel met afmetingen van 85 mm tot de maximale afmetingen die worden ondersteund door onze VISION-frontplaten. Het 1½”-kruis kan worden verlengd om naadloos in bestaande wandbuizen te passen.
Wanddoorvoer voor verlichting naar vaste buis 50/63mm lijmverbinding. Voor liner- of mozaïekzwembaden.
Wanddoorvoer voor verlichting naar vaste buis 50/63mm lijmverbinding. Voor liner- en mozaïekzwembaden.
RVS Wanddoorvoer voor verlichting naar flexibel of kabelaansluiting. Voor liner zwembaden. Voor zwembaden met dunne wand (polyester, RVS of houten zwembaden).
Wanddoorvoer voor verlichting naar vaste buis 50/63mm lijmverbinding. Voor liner zwembaden. Voor zwembaden met dunne wand (polyester, RVS of houten zwembaden).
Winkelwagen is leeg
