VDL 50 mm Beugel met clips (doos 10 stuks)
10 beugels voor PVC buis/flexibel met clips. Voor diameter 50 mm.

PVC 2 weg kogelkraan 50 mm lijm.
10 beugels voor PVC buis/flexibel met clips. Voor diameter 50 mm.
PVC Bocht 90° 50 mm, 2x verlijming vrouwelijk. Drukbestendig 16 bar.
Vloeibaar product, wordt gebruikt om pH-waarde te verlagen, op basis van zwavelzuur. De pH-waarde oftewel de zuurtegraad van het zwembadwater is zeer belangrijk voor schoon en helder zwemwater. De pH-waarde moet tussen 7,0 en 7,6 liggen om het zwembadchloor goed te laten functioneren.
Wegwerpbidon 20 liter
Let op: Tijdens drukke periodes kan het voorvallen dat we afwisselen tussen B-Care en Blueplus chemicaliën (kwalitatief gelijkwaardig) naargelang de voorraad en levertermijn.
ZwemcoCloud integreert naadloos met de slimme P1-meter van HomeWizard voor je digitale meter van Fluvius. Hierdoor wordt het mogelijk om je zwembad te gaan verwarmen bij een overproductie aan zonne-energie van je zonnepanelen, gratis dus!
* De HomeWizard P1-meter is niet inbegrepen. Het totaalpakket inclusief P1-meter kan je terugvinden op deze link.
Let op: De slimme WiFi-module moet op de printplaat worden aangesloten. Zie je het niet zitten om je warmtepomp zelf te openen? Contacteer ons gerust voor de mogelijkheden voor een installatie door onze diensten.
Onderstaande warmtepompen worden al ondersteund. Heb je een ander merk of type? Contacteer ons gerust voor meer informatie.
PVC drukbuis diameter 50 mm. Lengte 5 meter. Drukbestendig 10 bar.
Er is een extra leveringskost van toepassing voor lengtes vanaf 2 meter, afhalen te Herenthout is steeds gratis.
Vloeibaar product, op basis van natriumhydroxide.
Verhoogt de pH-waarde.
Wegwerpbidon 20 liter
Product in poedervorm, verhoogt de pH-waarde van het zwembadwater indien te laag. Ideale pH-waarde: tussen 7,0 en 7,6
PVC drukbuis diameter 50 mm. Lengte 3 meter. Drukbestendig 10 bar.
Er is een extra leveringskost van toepassing voor lengtes vanaf 2 meter, afhalen te Herenthout is steeds gratis.
Elektrische 2-weg kogelkraan inclusief onze ingebouwde slimme sturing met WiFi. Volledig voorgemonteerde elektrische kraan met 2 sensoren.
Bedien en stel een automatisatie in via de smartphone om optimaal te verwarmen tegen een hoog rendement.
Voorbeeld:
Je kan je gewenste temperatuur instellen via de app. Wanneer er kan verwarmd worden, zal de kraan automatische gestuurd worden via de cloud. Idem voor het bereiken van de maximumtemperatuur. Uiteraard is alles ook manueel te bedienen via de smartphone.
Ook beschikbaar op bestelling in 63mm of model 3-wegkraan (50mm en 63mm). Contacteer ons voor meer informatie.
PVC elektrische 2 weg kogelkraan 50 mm lijm.
PVC elektrische 3 weg kogelkraan 50 mm lijm.
PVC elektrische 2 weg kogelkraan 63 mm lijm.
Winkelwagen is leeg
